Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej "Otwórz sie na folklor"

Strona główna > Aktualności > Mazur i karo mazurowe

MAZUR I KARO MAZUROWE - szkolenie

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną radością zapraszamy do udziału w szkoleniu, organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor”, we współpracy z Komisją ds. Edukacji Polskiej Sekcji CIOFF®.

 

Tematem szkolenia będzie polski taniec narodowy -  mazur oraz karo mazurowe. Zajęcia poprowadzą eksperci Polskiej Sekcji CIOFF  Hanna Chojnacka oraz Leszek Rembowski. W ramach prowadzonych zajęć uczestnikom przybliżone zostaną kwestie teoretyczne, jak również w praktyce dowiedzą się jak tańczyć, uczyć i tworzyć kompozycje mazurowe.

                               

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do stolicy Wielkopolski – Poznania, w mury Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej. Szkolenie odbędzie się w dniach 29.09-1.10 2017.

 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2017r.Licząc na Państwa obecność, serdecznie zapraszamy

 

ORGANIZATORZY

 

KARTA ZGŁOSZENIA

WARUNKI UCZESTNICTWA

Mazur i karo mazurowe

więcej
na temat

komisjaedukacji.cioff.pl

Decyzją Prezydium Polskiej Sekcji CIOFF® została utworzona nowa Komisja ds. edukacji PS CIOFF®. W jej skład weszło sześcioro młodych instruktorów, wykazujących się od lat dużym zaangażowaniem i pasją instruktorską w materii tańca ludowego oraz aktywnym uczestnictwem w Turniejach Tańców Polskich.

Ideą Komisji ds. edukacji jest stworzenie sprawnej komunikacji i współpracy pomiędzy ośrodkami tańca ludowego w Polsce a także budowanie silnej grupy młodych ludzi pełnych pasji i zapału, którzy odpowiedzialnie według określonych przez Komisję celów staną się liderami aktywnie współpracującymi z zespołami ludowymi.

(...)

Dodatkowo nowo utworzona Komisja podejmie się organizacji i koordynacji warsztatów tanecznych dla instruktorów oraz tancerzy w różnych dziedzinach tańca.