Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej "Otwórz sie na folklor"

Strona główna > Mazur i karo mazurowe

MAZUR I KARO MAZUROWE

 

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną radością zapraszamy do udziału w szkoleniu, organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor”, we współpracy z Komisją ds. Edukacji Polskiej Sekcji CIOFF®.

 

Tematem szkolenia będzie polski taniec narodowy -  mazur oraz karo mazurowe. Zajęcia poprowadzą eksperci Polskiej Sekcji CIOFF  Hanna Chojnacka oraz Leszek Rembowski. W ramach prowadzonych zajęć uczestnikom przybliżone zostaną kwestie teoretyczne, jak również w praktyce dowiedzą się jak tańczyć, uczyć i tworzyć kompozycje mazurowe.

                               

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do stolicy Wielkopolski – Poznania, w mury Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej. Szkolenie odbędzie się w dniach 29.09-1.10 2017.

 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo poniżej,

Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2017r.

Zachęcamy do udziału i rezerwowania terminu.

 

Licząc na Państwa obecność, serdecznie zapraszamy


WARUNKI UCZESTNICTWA

KARTA ZGŁOSZENIA

Mazur i karo mazurowe

więcej
na temat

komisjaedukacji.cioff.pl

Decyzją Prezydium Polskiej Sekcji CIOFF® została utworzona nowa Komisja ds. edukacji PS CIOFF®. W jej skład weszło sześcioro młodych instruktorów, wykazujących się od lat dużym zaangażowaniem i pasją instruktorską w materii tańca ludowego oraz aktywnym uczestnictwem w Turniejach Tańców Polskich.

(...)

Komisja podejmie się organizacji i koordynacji warsztatów tanecznych dla instruktorów oraz tancerzy w różnych dziedzinach tańca.